Фрукти Ягоди Горіхи

Зерно Шрот Макуха

Продукти харчування

Саджанці Розсада

Посівмат Насіння

Добрива Грунт Гній

Препарати ЗЗР

Все для тварин

Земля Нерухомість

Все для господарства

Паливо та ПММ

Шини Диски

Акумулятори

Вантажівки та причепи

Спецтехніка

Сільгосп техніка

Різна техніка

Робота

Зберегти Опубліковано: 3 тижні тому Хмельницька обл, UA

ІНОКУЛЯНТ ДЛЯ СОЇ бактеріальний, (Угорщина). Добрива ФIЛАЗОНIТ.

48 €

Опис

ФIЛАЗОНIТ інокулянт для сої, 20 л.
Виготовляється в ЄС (Угорщина), каністри захищені заводський пломбою.
Доставка від 100 л безкоштовно
Ціна: 2,40 € / Л

Препарат, спеціально розроблений для сої, інокулянт «Філазоніт» був доповнений штамом RHIZOBIUM, який значно збільшуює утворення вузликів на корені сої, тим самим збільшуючи фіксацію азоту з повітря.

Інокуляція живим та специфічним штамом ризобій є кращою, ніж порошкова підгодівля.
Характерною особливістю Bradyrhizobium japonicum є те, що він утворює бульбочки на коренях сої, характеризується тим, що бактерії в бульбочках здатні до інтенсивної фіксації атмосферного азоту. Зв’язаний азот найчастіше присутній у формі амінокислот у бульбочках і може бути безпосередньо використаний рослиною.

Бактерії, що живуть разом з рослиною, є видоспецифічними, тому для штучного зараження часто використовують види RHIZOBIUM для метельчатих рослин. Суспензія бактерій, яка корисна для підгодівлі ґрунту, може бути легко внесена в грунт у відповідних кількостях. Їх здатність зв’язувати атмосферного азоту в ідеалі може становити навіть 300 кг/га/рік.

- Зв’язує 250 - 300 кг/га атмосферного азоту за рік
- сприяє рівномірному зростанню рослин
- сприяє утворенню азотфіксуючих бульбочок
- зменшує кількість добрив, що мають вноситись
- стимулює поглинання поживних речовин
- підвищує стійкість рослини
- збільшує врожайність до 35%, вміст білка також збільшуються.
- Сертифікований в ЄС і в Україні для використання в органічному землеробстві.

Склад:
Бактеріальні штами (Bradyrhizobium japonicum, Bacillus megaterium, Bacillus subtilis, Pseudomonas putida, Pseudomonas fluorescens).
Кількість бактеріальних клітин: 8 х 10^8 шт / см3, живильний розчин.

СПОСІБ ВНЕСЕННЯ в грунт:
1. У кількості 15 л/га , із додаванням 100 – 300 л/га води, що наноситься на всю поверхню ґрунту безпосередньо перед посівом з штанговим оприскувачем і одразу заробляється.
2 У кількості 10 - 15 л/га , із застосуванням спеціального пристрою для внесення рідких добрив. Таким чином змішується з насінням при внесенні, або вноситься в насіннєву борозну одночасно з обробкою грунту.

Бренд: Phylazonit
Країна виробник: Угорщина
Хімічний склад: Органічний
Мікробіологічний препарат: Бактеріальний
Форма випуску: Рідкий

Тип угоди

Стан: Новий
Угода: Пропозиція

Атрибути

YouTube відео

ФІЛАЗОНІТ УКРАЇНА Компанія “ФІЛАЗОНІТ УКРАЇНА” – сучасне українське підприємство, що є ексклюзивним імпортером бактеріальних препаратів сімейства “PHYLAZONIT”. Підприємство було створено в 2015 році, головним своїм завданням ставимо впровадження нової, прогресивної, ґрунтоцентричної технології, основою якої є бактеріальне добриво комплексної дії Філазоніт, виготовлене в Європейському Cоюзі (Угорщина). Усвідомлюючи важливість використання біодобрив, країни ЄC тривалий час надають матеріальну підтримку товаровиробникам, які користуються даною технологією. Місія нашої компанії – допомогти українським аграріям досягти своїх цілей через покращення якості ґрунту. Успішно працюємо в 7 країнах Європи, пропонуючи нашим клієнтам рішення, яке не тільки збільшує урожайність, але й приносить більший прибуток, все завдяки через збільшення енергії ґрунту. Сімейство бактеріальних добрив «Філазоніт» виробляються в Угорщині на двох сучасних заводах. Заводи знаходяться в м. Сегед та в с.Бестерец. На сайті 3 місяці

Коментарів 0

Коментарів ще немає