Фрукти Ягоди Горіхи

Зерно Шрот Макуха

Продукти харчування

Саджанці Розсада

Посівмат Насіння

Добрива Грунт Гній

Препарати ЗЗР

Все для тварин

Земля Нерухомість

Все для господарства

Паливо та ПММ

Шини Диски

Акумулятори

Вантажівки та причепи

Спецтехніка

Сільгосп техніка

Різна техніка

Робота

Зберегти Опубліковано: 2 місяці тому Одеська обл, UA

Біостимулятор росту АНТИСТРЕСАНТ Algival (ІСПАНІЯ)

Договірна

Опис

Препарат створений на основі екстракту морських водоростей Ascophyllum nodosum. Екстракт морських водоростей здійснює біостимуляційну дію на рослину, усуває наслідки впливу несприятливих погодних умов, підвищує стресостійкість завдяки комплексу рослинних гормонів, амінокислот, макро- і мікроелементів та інших стимулюючих і рістрегулюючих речовин.
Виробник EUROFERTILIZANTES VALENCIANOS S.L. (ІСПАНІЯ).
Фасування Євроканістра 5л
Химсостав:
- Азот (N) общий — 5,5% от массы
- Фосфор (P2O5) водорастворимый — 3% от массы
- Калий (K2O) водорастворимый — 3,5% от массы
- Бор (В) – 0,28% от массы
- Молибден (Мо) — 0,16% от масс ы
- Экстракт морских водорослей — 15% от массы
- Свободные L-аминокислоты — 2% от массы

НА ЗАХИСТІ РОСЛИН В КРИТИЧНІ ФАЗИ РОЗВИТКУ
Морські водорості Ascophyllum nodosum зростають в екстремальних умовах і видобуваються в північній частині Атлантичного океану.
Власне це і забезпечує високу концентрацію всіх гормонів росту, наприклад, яких немає у сировини, що зростає в помірних умовах і видобувається в більш теплих водоймах. Крім того, продукт складається лише з одного виду водоростей Ascophyllum nodosum, без домішок інших водорослей (Ecklonia maximum, Fucus sp., Laminaria digitata) які малоконцентровані за фітогормональним складом. Це підтверджує якість продукту і його дієвість.
Екстракція відбувається шляхом лужного гідролізу, завдяки цьому всі компоненти клітин Ascophyllum nodosum стають доступними. В оброблених рослинах підвищується стійкість до морозів, посухи, збільшується врожайність.
Рослини стають стійкішими до пошкоджень від фітофагів та ефективніше використовують елементи живлення з ґрунту.

Algival забезпечує:
- м’якість комплексної стимуляції росту і розвитку рослин, підвищення стресостійкості, підтримки в критичні періоди росту та нормалізації живлення рослин;
- стимулює ріст і розвиток кореневої системи та вегетативної маси рослин;
- долає стрес, особливо в умовах посухи та високих температур;
- стимулює ферментативну та фотосинтетичну активність рослин;
- підвищує рівень стійкості рослин до шкідників і хвороб;
- підвищує врожайність та якість продукції.

Тип угоди

Угода: Пропозиція

Атрибути

YouTube відео

PARTNER PF Компанія PARTNER™ є виробником комплексних мінеральних добрив професійного призначення. Була заснована у 2014 році, вперше продукція з’явилась у вільному продажу на ринку України у 2015 році. Для виробництва добрив використовується тільки якісна сертифікована імпортна сировина. Концентрована водорозчинна форма, без хлору і шкідливих домішок. Ефективний і збалансований склад. Завдяки вмісту NPK, сірки (S), магнію (Mg), бору (B), молібдену (Mo) та мікроелементів (EDTA хелати) залізо Fe, мідь Cu, цинк Zn, марганець Mn - рослини отримують повноцінне харчування протягом усього вегетаційного періоду. - 17 L-амінокислот і стимулятор росту (бурштинова кислота) в складі добрив. Бурштинова кислота стимулює розвиток коренів, хороший приріст зеленої маси, рясне цвітіння з великою кількістю зав'язей, активізує розвиток в грунті природної мікрофлори, що підвищує якість врожаю. Амінокислоти , в першу чергу, відповідають за швидке виведення рослин зі стресу і відновлення їх вегетації. L- амінокислоти легко засвоюються рослинами і швидко включаються в метаболізм як власні. Добре розчиняються у воді, при листової і кореневої обробці рослин вони здатні легко проникати в рослинні клітини, допомагаючи їм протистояти негативним факторам. АМК, що входять до складу: аспарагінова кислота, треонін, серин, глутамінова кислота, пролін, гліцин, аланін, валін, ізолейцин, лейцин, тирозин, фенілаланін, лізин, гістидин, аргінін, цистеїн, метіонін. Добрива застосовуються на всіх культурах. Сумісні з більшістю ЗЗР. - Збільшення врожайності до 35%+. На сайті 3 місяці

Коментарів 0

Коментарів ще немає