Фрукти Ягоди Горіхи

Зерно Шрот Макуха

Продукти харчування

Саджанці Розсада

Посівмат Насіння

Добрива Грунт Гній

Препарати ЗЗР

Все для тварин

Земля Нерухомість

Все для господарства

Паливо та ПММ

Шини Диски

Акумулятори

Вантажівки та причепи

Спецтехніка

Сільгосп техніка

Різна техніка

Робота

Зберегти Опубліковано: 2 місяці тому Полтавська обл, UA

Grainmax Біостимулятор широкого спектру дії АНТИСТРЕСАНТ

Договірна

Опис

Біостимулятор широкого спектру дії, розроблений для покращення розвитку, підвищення врожайності, якості зернових та інших сільськогосподарських культур. Препарат покращує стійкість рослин до впливу стресових факторів, як посуха, екстремальні температури тощо.
Виробник EUROFERTILIZANTES VALENCIANOS S.L. (ІСПАНІЯ).
Фасування Євроканістра 5л

Хімічний склад:
- Бор (В) — 0,1% от массы
- Цинк (Zn) хелатированный EDTA 0,2% от массы
- Марганец (Mn) хелатированный EDTA 0,1% от массы
- Железо (Fe) хелатированное EDTA 0,1% от массы
- Медь (Cu) хелатированная EDTA 0,03% от массы
- Кобальт (Со) хелатированный EDTA 0,01% от массы
- Молибден (Мо) — 0,02% от массы
- Экстракт морских водорослей — 5% от массы
- Свободные L-аминокислоты — 9% от массы

ПОТУЖНИЙ ТА ЗБАЛАНСОВАНИЙ МІКС ДЛЯ РОСЛИН
Формула добрива випробувана багаторічними дослідами, має вдало збалансовану для потреб зернових культур концентрацію основних мікроелементів (Fe, Zn, Mn, B, Mo, Cu, Co), метали яких хелатовані ЕДТА, вільні L-амінокислоти рослинного походження та екстракт морських водоростей.
Синергічна дія цих компонентів сприяє активації метаболізму рослин, стимулює ключові ферментативні шляхи, які беруть участь у рості і розвитку сільськогосподарських культур.

*Екстракт морської водорості Ascophyllum nodosum має природні біоактивні речовини: фітогормони (цитокініни, ауксини, гібереліни, бетаїни тощо), кислоти – гама-аміномасляну, індолілоцтову, інозидфітинову, нікотинову та фолієву, холін, біотин, мікроелементи та вітаміни, амінокислоти.

Grainmax забезпечує:
• збалансований набір мікроелементів, амінокислот, фітогормонів та інших біогенних речовин;
• сприяє ефективному розвитку рослини під час вегетації та у критичні фази розвитку зернових та інших польових культур;
• активізує обмінно-ферментативні та процеси синтезу сухої речовини, засвоєння
елементів живлення рослиною;
• підвищує стійкість рослин до стресових умов різного характеру, до шкідників і хвороб;
• стимулює підвищення врожайності та якості продукції.

Тип угоди

Угода: Пропозиція

Атрибути

YouTube відео

PARTNER PF Компанія PARTNER™ є виробником комплексних мінеральних добрив професійного призначення. Була заснована у 2014 році, вперше продукція з’явилась у вільному продажу на ринку України у 2015 році. Для виробництва добрив використовується тільки якісна сертифікована імпортна сировина. Концентрована водорозчинна форма, без хлору і шкідливих домішок. Ефективний і збалансований склад. Завдяки вмісту NPK, сірки (S), магнію (Mg), бору (B), молібдену (Mo) та мікроелементів (EDTA хелати) залізо Fe, мідь Cu, цинк Zn, марганець Mn - рослини отримують повноцінне харчування протягом усього вегетаційного періоду. - 17 L-амінокислот і стимулятор росту (бурштинова кислота) в складі добрив. Бурштинова кислота стимулює розвиток коренів, хороший приріст зеленої маси, рясне цвітіння з великою кількістю зав'язей, активізує розвиток в грунті природної мікрофлори, що підвищує якість врожаю. Амінокислоти , в першу чергу, відповідають за швидке виведення рослин зі стресу і відновлення їх вегетації. L- амінокислоти легко засвоюються рослинами і швидко включаються в метаболізм як власні. Добре розчиняються у воді, при листової і кореневої обробці рослин вони здатні легко проникати в рослинні клітини, допомагаючи їм протистояти негативним факторам. АМК, що входять до складу: аспарагінова кислота, треонін, серин, глутамінова кислота, пролін, гліцин, аланін, валін, ізолейцин, лейцин, тирозин, фенілаланін, лізин, гістидин, аргінін, цистеїн, метіонін. Добрива застосовуються на всіх культурах. Сумісні з більшістю ЗЗР. - Збільшення врожайності до 35%+. На сайті 3 місяці

Коментарів 0

Коментарів ще немає