Фрукти Ягоди Горіхи

Зерно Шрот Макуха

Продукти харчування

Саджанці Розсада

Посівмат Насіння

Добрива Грунт Гній

Препарати ЗЗР

Все для тварин

Земля Нерухомість

Все для господарства

Паливо та ПММ

Шини Диски

Акумулятори

Вантажівки та причепи

Спецтехніка

Сільгосп техніка

Різна техніка

Робота

Зберегти Опубліковано: 2 місяці тому Черкаська обл, UA

Гумат Калiя Humium Гуматне добриво (ІСПАНІЯ)

Договірна

Опис

Ефективне гуматне добриво, яке активує ріст і розвиток кореневої системи, вливає на авктивізацію кущення в період весняного відновлення вегетації.
Виробник EUROFERTILIZANTES VALENCIANOS S.L. (ІСПАНІЯ).
Фасування Євроканістра 5л
Химический состав:
- Калий (K2O) водорастворимый — 5,5% от массы
- Гуминовые кислоты — 11% от массы
- Фульвовые кислоты — 4% от массы
- Свободные L-аминокислоты — 3% от массы

ПРИРОДНИЙ СТИМУЛЯТОР РОСТУ
Гумінові кислоти – одні з кращих природних хелатуючих речовин, які не тільки підвищують ємність катіонного обміну, тобто здатність ґрунту утримувати поживні речовини, але й накопичують мікроелементи у формах, які доступні рослинам.
Завдяки здатності до хелатизації елементів живлення, гумінові кислоти сприяють підвищенню врожайності.

Фульвові кислоти збільшують метаболізм рослин, покращують розвиток кореневої системи, сприяють більшому поглинанню та утриманню поживних речовин. Тільки мінерали вступають в дію з фульвовими кислотами, вони відразу стають біоактивними та хімічно доступними для рослин. Одна молекула фульвових кислот може транспортувати десятки мінералів до клітини рослин.

Амінокислоти є активними учасниками метаболізму. Утворюючись в процесі фотосинтезу чи в результаті синтетичної діяльності коренів, вони беруть участь у різноманітних біохімічних процесах, зокрема у синтезі білкових і ростових речовин, від яких залежать ростові процеси. Оскільки, ці елементи – будівельний матеріал для формування клітин.

Humium забезпечує:
- ріст і розвиток кореневої системи, впливає на активізацію кущення в період весняного відновлення вегетації;
- покращує якісні показники врожаю;
- сприяє природній хелатизації елементів живлення;
- покращує накопичення та поглинання елементів живлення;
- зменшує дію стресів різного характеру.

Тип угоди

Угода: Пропозиція

Атрибути

YouTube відео

PARTNER PF Компанія PARTNER™ є виробником комплексних мінеральних добрив професійного призначення. Була заснована у 2014 році, вперше продукція з’явилась у вільному продажу на ринку України у 2015 році. Для виробництва добрив використовується тільки якісна сертифікована імпортна сировина. Концентрована водорозчинна форма, без хлору і шкідливих домішок. Ефективний і збалансований склад. Завдяки вмісту NPK, сірки (S), магнію (Mg), бору (B), молібдену (Mo) та мікроелементів (EDTA хелати) залізо Fe, мідь Cu, цинк Zn, марганець Mn - рослини отримують повноцінне харчування протягом усього вегетаційного періоду. - 17 L-амінокислот і стимулятор росту (бурштинова кислота) в складі добрив. Бурштинова кислота стимулює розвиток коренів, хороший приріст зеленої маси, рясне цвітіння з великою кількістю зав'язей, активізує розвиток в грунті природної мікрофлори, що підвищує якість врожаю. Амінокислоти , в першу чергу, відповідають за швидке виведення рослин зі стресу і відновлення їх вегетації. L- амінокислоти легко засвоюються рослинами і швидко включаються в метаболізм як власні. Добре розчиняються у воді, при листової і кореневої обробці рослин вони здатні легко проникати в рослинні клітини, допомагаючи їм протистояти негативним факторам. АМК, що входять до складу: аспарагінова кислота, треонін, серин, глутамінова кислота, пролін, гліцин, аланін, валін, ізолейцин, лейцин, тирозин, фенілаланін, лізин, гістидин, аргінін, цистеїн, метіонін. Добрива застосовуються на всіх культурах. Сумісні з більшістю ЗЗР. - Збільшення врожайності до 35%+. На сайті 3 місяці

Коментарів 0

Коментарів ще немає