Фрукти Ягоди Горіхи

Зерно Шрот Макуха

Продукти харчування

Саджанці Розсада

Посівмат Насіння

Добрива Грунт Гній

Препарати ЗЗР

Все для тварин

Земля Нерухомість

Все для господарства

Паливо та ПММ

Шини Диски

Акумулятори

Вантажівки та причепи

Спецтехніка

Сільгосп техніка

Різна техніка

Робота

Зберегти Опубліковано: 2 місяці тому Дніпропетровська обл, UA

Protium ШВИДКИЙ ВИХІД ЗІ СТРЕСУ Стимулятор-Антистресант (ІСПАНІЯ)

Договірна

Опис

Високоякісне добриво, яке захищає рослину від стресів, швидко відновлює біохімічні
та фізіологічні процеси, які були порушені через екстремальні умови, високі та низькі температури, посухи, град, пестицидні навантаження тощо.
Виробник EUROFERTILIZANTES VALENCIANOS S.L. (ІСПАНІЯ)
Фасування Євроканістра 5л

Хімічний склад:
Азот (N) загальний – 6% до маси
Фосфор водорозчинний (P2O5) – 0,5% до маси
Калій (K2O) водорозчинний – 0,5% до маси
Вільні L-амінокислоти – 30% до маси

Амінокислоти є будівельним матеріалом для росту клітин, виконують важливі функції в розвитку рослин. Амінокислоти – одні з найбільш активних учасників метаболізму, беруть участь в різноманітних біохімічних процесах, зокрема у синтезі білкових та ростових речовин.

Амінокислоти в складі Протіум -
100% рослинного походження, що гарантує їх повну доступність рослинам, а співвідношення амінокислот відповідає їх потребам. Містить всі 20 протеїногенних L-амінокислот. Наявність пептидів не включена в гарантований вміст 375 г/л (30%) вільних амінокислот, а ферментований метод отримання дозволяє гарантувати вміст всіх амінокислот у цілісному вигляді, а не у вигляді фрагментів амінокислот.

Добриво може підкислювати рН робочого розчину, сприяє кращій роботі великої кількості пестицидів, запобігає стресу у культурних рослин. Ефективно застосовувати в робочому розчині під час внесення засобів захисту рослин.

Protium забезпечує:
- відновлення рослини після дії стресових факторів;
- поліпшує синтез білків та фітогормонів;
- активізує фізіологічні, біохімічні та продуційні процеси;
- підвищує стійкість рослин до стресових умов вегетації та подолання їх наслідків;
- стимулює природний захист від патогенів;
- підвищує врожайність та поліпшує якість рослинної продукції.

Тип угоди

Угода: Пропозиція

Атрибути

YouTube відео

PARTNER PF Компанія PARTNER™ є виробником комплексних мінеральних добрив професійного призначення. Була заснована у 2014 році, вперше продукція з’явилась у вільному продажу на ринку України у 2015 році. Для виробництва добрив використовується тільки якісна сертифікована імпортна сировина. Концентрована водорозчинна форма, без хлору і шкідливих домішок. Ефективний і збалансований склад. Завдяки вмісту NPK, сірки (S), магнію (Mg), бору (B), молібдену (Mo) та мікроелементів (EDTA хелати) залізо Fe, мідь Cu, цинк Zn, марганець Mn - рослини отримують повноцінне харчування протягом усього вегетаційного періоду. - 17 L-амінокислот і стимулятор росту (бурштинова кислота) в складі добрив. Бурштинова кислота стимулює розвиток коренів, хороший приріст зеленої маси, рясне цвітіння з великою кількістю зав'язей, активізує розвиток в грунті природної мікрофлори, що підвищує якість врожаю. Амінокислоти , в першу чергу, відповідають за швидке виведення рослин зі стресу і відновлення їх вегетації. L- амінокислоти легко засвоюються рослинами і швидко включаються в метаболізм як власні. Добре розчиняються у воді, при листової і кореневої обробці рослин вони здатні легко проникати в рослинні клітини, допомагаючи їм протистояти негативним факторам. АМК, що входять до складу: аспарагінова кислота, треонін, серин, глутамінова кислота, пролін, гліцин, аланін, валін, ізолейцин, лейцин, тирозин, фенілаланін, лізин, гістидин, аргінін, цистеїн, метіонін. Добрива застосовуються на всіх культурах. Сумісні з більшістю ЗЗР. - Збільшення врожайності до 35%+. На сайті 3 місяці

Коментарів 0

Коментарів ще немає