Фрукти Ягоди Горіхи

Зерно Шрот Макуха

Продукти харчування

Саджанці Розсада

Посівмат Насіння

Добрива Грунт Гній

Препарати ЗЗР

Все для тварин

Земля Нерухомість

Все для господарства

Паливо та ПММ

Шини Диски

Акумулятори

Вантажівки та причепи

Спецтехніка

Сільгосп техніка

Різна техніка

Робота

Зберегти Опубліковано: 2 місяці тому Київська обл, UA

БОР+, Лінія мінеральних добрив PARTNER™

Договірна

Опис

PARTNER БОР+ - спеціалізована лінія добрив, в яку входить три продукти, що містять високоякісний швидкий бор.
Повна водорастворимость і сумісність з більшістю ЗЗР
Рекомендується застосовувати для листкового підживлення.

Перелік культур, найбільш чутливих до нестачі бору:
-Технічні та ін. Культури: цукрові буряки, соняшник, соя, олійний рапс, люцерна, конюшина, льон, бавовна, хміль, зернова кукурудза, чай, тютюн.
-Овочеві культури: столовий буряк, морква, томати, картопля, капуста, цвітна капуста, брюссельська капуста, брокколі, селера, китайська капуста.
-Плодові культури: яблуня, виноград, цитрусові, груша.

✅ Комплексне добриво БОР БАЛАНС NPK 14.10.12 + B7,5 + S10 + AMK0,6:
БОР БАЛАНС - це інноваційний борний продукт, до складу якого крім 75 г / кг чистого бору входять азот, фосфор, калій, сірка і амінокислоти.
Для виробництва використовується еталонний чистий бор, який повністю розчиняється у воді і швидко засвоюється рослиною.
Норми внесення: 1-2 кг / га (200л робочої рідини).

✅ Комплексне добриво БОР NITRO N11 + B15 + S4,5:
БОР NITRO - продукт, який добре відомий своєю ефективністю як для профілактики дефіциту бору, так і для швидкого усунення недоліку цього елемента в рослинах.
До складу комплексу входять 150 г / кг чистого бору, азоту і сірки.
Норми внесення: 0,75-1,5 кг / га (200л робочої рідини).

✅ Мінеральне добриво БОР MAXI В21%:
БОР MAXI - це еталонний продукт як по концентрації бору, так і по його якості.
Бор представлений в висококонцентрованою швидкорозчинній формі, що дозволяє працювати з борофільнимі культурами з максимальною ефективністю. Містить в своєму складі 208 г / кг дає можливість його застосовувати при інтенсивних технологіях вирощування різних культур.
Норми внесення: 0,5-0,75 кг / га (200л робочої рідини).

Найчастіше недолік бору спостерігається на карбонатних, заболочених, а також провапнованих грунтах, посилюється в умовах посухи і надмірного внесення азотних добрив або вапна.

Тип угоди

Угода: Пропозиція

Атрибути

YouTube відео

PARTNER PF Компанія PARTNER™ є виробником комплексних мінеральних добрив професійного призначення. Була заснована у 2014 році, вперше продукція з’явилась у вільному продажу на ринку України у 2015 році. Для виробництва добрив використовується тільки якісна сертифікована імпортна сировина. Концентрована водорозчинна форма, без хлору і шкідливих домішок. Ефективний і збалансований склад. Завдяки вмісту NPK, сірки (S), магнію (Mg), бору (B), молібдену (Mo) та мікроелементів (EDTA хелати) залізо Fe, мідь Cu, цинк Zn, марганець Mn - рослини отримують повноцінне харчування протягом усього вегетаційного періоду. - 17 L-амінокислот і стимулятор росту (бурштинова кислота) в складі добрив. Бурштинова кислота стимулює розвиток коренів, хороший приріст зеленої маси, рясне цвітіння з великою кількістю зав'язей, активізує розвиток в грунті природної мікрофлори, що підвищує якість врожаю. Амінокислоти , в першу чергу, відповідають за швидке виведення рослин зі стресу і відновлення їх вегетації. L- амінокислоти легко засвоюються рослинами і швидко включаються в метаболізм як власні. Добре розчиняються у воді, при листової і кореневої обробці рослин вони здатні легко проникати в рослинні клітини, допомагаючи їм протистояти негативним факторам. АМК, що входять до складу: аспарагінова кислота, треонін, серин, глутамінова кислота, пролін, гліцин, аланін, валін, ізолейцин, лейцин, тирозин, фенілаланін, лізин, гістидин, аргінін, цистеїн, метіонін. Добрива застосовуються на всіх культурах. Сумісні з більшістю ЗЗР. - Збільшення врожайності до 35%+. На сайті 3 місяці

Коментарів 0

Коментарів ще немає