Фрукти Ягоди Горіхи

Зерно Шрот Макуха

Продукти харчування

Саджанці Розсада

Посівмат Насіння

Добрива Грунт Гній

Препарати ЗЗР

Все для тварин

Земля Нерухомість

Все для господарства

Паливо та ПММ

Шини Диски

Акумулятори

Вантажівки та причепи

Спецтехніка

Сільгосп техніка

Різна техніка

Робота

Зберегти Опубліковано: 2 місяці тому Харків, Харківська обл, UA

Лінія мікроелементів PARTNER ХЕЛАТ Добрива мінеральні, мікродобрива

Договірна

Опис

Мікроелементи Fe, Cu, Mn, Zn знаходяться у хелатній формі (EDTA) та засвоюються рослиною на 90-95%. Мікродобрива покращують захисні властивості культур, їх стійкість до кліматичних особливостей і ураження хворобами.
Рослини засвоюють з ґрунту поживні речовини тільки в розчинній, рухомий і найбільш доступній для них формі. Тому загальний (валовий) вміст елементів живлення в ґрунті ще не визначає ефективність їх дії.
Хелатуючий агент EDTA міцно утримує іони мікроелементів в розчинному стані до моменту надходження в рослину, а потім вивільняє його, переводячи в біологічно доступну форму, і сам розпадається на хімічні сполуки, легко засвоювані рослинами.

Переваги хелатних мікродобрив:

• необхідні в значно меншій кількості, тому що вони повністю асимілюються посівами;
• легко засвоюються корінням рослин та листовою пластиною, потрапляють безпосередньо в рослину, не накопичуючись зовні;
• хелати не зв'язуються ґрунтом і безпроблемно поглинаються культурами, засвоюючись практично повністю;
• у лужних умовах хелатовані мікроелементи є найкращим варіантом для обробки рослин та запорукою якісного врожаю;
• хелати сумісні з широким спектром пестицидів та добрив, оскільки не вступають в реакцію з їх компонентами.

Навіть незначні добавки мікродобрив можуть позитивно впливати на рослини, покращуючи захисні властивості культур, їх стійкість до кліматичних особливостей (засухо-, жаро- і холодостійкість), ураження хворобами. У рослин, які отримали своєчасне і повне забезпечення мікроелементами, активізуються обмінні процеси, відзначається підвищений вміст вуглеводів (крохмалю і цукрів), білків, накопичення вітамінів, жирів.

Тип угоди

Угода: Пропозиція

Атрибути

YouTube відео

PARTNER PF Компанія PARTNER™ є виробником комплексних мінеральних добрив професійного призначення. Була заснована у 2014 році, вперше продукція з’явилась у вільному продажу на ринку України у 2015 році. Для виробництва добрив використовується тільки якісна сертифікована імпортна сировина. Концентрована водорозчинна форма, без хлору і шкідливих домішок. Ефективний і збалансований склад. Завдяки вмісту NPK, сірки (S), магнію (Mg), бору (B), молібдену (Mo) та мікроелементів (EDTA хелати) залізо Fe, мідь Cu, цинк Zn, марганець Mn - рослини отримують повноцінне харчування протягом усього вегетаційного періоду. - 17 L-амінокислот і стимулятор росту (бурштинова кислота) в складі добрив. Бурштинова кислота стимулює розвиток коренів, хороший приріст зеленої маси, рясне цвітіння з великою кількістю зав'язей, активізує розвиток в грунті природної мікрофлори, що підвищує якість врожаю. Амінокислоти , в першу чергу, відповідають за швидке виведення рослин зі стресу і відновлення їх вегетації. L- амінокислоти легко засвоюються рослинами і швидко включаються в метаболізм як власні. Добре розчиняються у воді, при листової і кореневої обробці рослин вони здатні легко проникати в рослинні клітини, допомагаючи їм протистояти негативним факторам. АМК, що входять до складу: аспарагінова кислота, треонін, серин, глутамінова кислота, пролін, гліцин, аланін, валін, ізолейцин, лейцин, тирозин, фенілаланін, лізин, гістидин, аргінін, цистеїн, метіонін. Добрива застосовуються на всіх культурах. Сумісні з більшістю ЗЗР. - Збільшення врожайності до 35%+. На сайті 3 місяці

Коментарів 0

Коментарів ще немає