Фрукти Ягоди Горіхи

Зерно Шрот Макуха

Продукти харчування

Саджанці Розсада

Посівмат Насіння

Добрива Грунт Гній

Препарати ЗЗР

Все для тварин

Земля Нерухомість

Все для господарства

Паливо та ПММ

Шини Диски

Акумулятори

Вантажівки та причепи

Спецтехніка

Сільгосп техніка

Різна техніка

Робота

Зберегти Опубліковано: 5 місяця тому Запоріжжя, Запорізька обл, UA

Сітка Вузолфікс

6 546 грн

Опис

Система Вузолфікс - одна з найбільш міцних систем плетіння металевих сіток на сьогоднішній день. Цією сіткою захищають лісові масиви, ферми, що розводять оленів, землі які потребують захисту від нападів диких тварин, автомагістралі від раптової появи звірів на проїжджій частині.

Сітка Вузолфікс: переваги
- Утримання тварин
- Не дасть хижакам пройти на територію ферми.
- Прогнеться від удару тварини і повернеться у вихідне положення.
- Не наносить травм.
Підходить:
Для тваринницьких ферм (олені, кабани, корови, коні).
Заповідникам і лісовим господарствам.

Головну роль в міцності відіграє високовуглецевий дріт з якого вона виготовлена. Але також підвищує міцність спеціальный вузол-краватка, який фіксує місце з'єднання поздовжніх и поперечних дротів. Це система фіксації ВУЗОЛФІКС. Комбінація вуглецю та вузла забезпечує надійність сітки. Приклад для порівняння — сітка Козачка полегшена. Це більш легка фермерська сітка в якій використовується шарнірний вузол.

Особливість і головна перевага цього виду металевих огорож - підходить для утримання великої худоби і звірів середнього розміру, для диких і домашніх тварин. Тому можна віднести паркан з Вузолфікса до універсальних огорож.Перемінна чарунка - незамінна властивість для сільськогосподарських цілей. Крізь неї не пролізуть собаки, коти та подібні звірі. А також не потраплять на територію більші тварини, здатні завдати шкоди тваринам, що охороняються.
Зверніть увагу, сітка прогинається під впливом натиску. Якщо раптом тварина навалиться на неї - вона спружинить. Тому небезпека отпримати травму знижена в рази в порівнянні з більш жорсткими парканами.

Коментарів 0

Коментарів ще немає